Pro prodejce

Pro prodejce - Provozujeme katalog pro hromadné nákupy. Nabízíme produkty z oblasti módy a dárkové, zábavní, motoristické i erotické ...

ss.brezovsky.net
Slevy Firmy VideoReklama
Vyhledat slevu:

Pro prodejce

DESATERO PRO PRODEJCE. PROČ PRODÁVAT U NÁS:

1.Žádná smlouva.

V našem systému nejsou žádné smlouvy, které neustále podepisujete se slevovými portály a které se Vám neustále hromadí a Vy už se v nich nevyznáte. Stačí pouze jednou souhlasit s obchodními podmínkami a můžete začít prodávat.

2.Rychlá registrace.

Registraci za 1minutu a za další 2 minuty už můžete prodat své zboží. Registraci a vložení zboží je tak jednoduché, že ho zvládne každý, plus zde najdete i video návod.

3.Zboží k prodeji určujete sami.

Zboží ,které chcete prodat, určujete sám(a), už ho nemusíte nabízet manažerům a přemlouvat je, že přesně toto zboží se bude prodávat. U nás ho prostě prodáváte.

4.Počet kusů určujete sami jeden až dle možnosti.

U nás můžete zadat k prodeji pouze 1 kus. To zboží, kterého se chcete zbavit z důvodu, že je pouze 1 kus, nikdo ze slevového portálu si od Vás tuto akci nechce vzít.

5. Cenu určujete sami.

Cenu produktu určujete sami, my Vám do ní nebudeme zasahovat, tuto cenu můžete měnit dle Vaší potřeby. My Vás nebudeme tlačit do její snižování, jelikož víme, že ne každý prodejce má velké částky k nákupu, a tak si nemůže dovolit zakoupit velké množství produktu.

6.Nestrhává se Vám žádná procenta z prodeje od 15-40%, jak to dělají slevové portály.

Veškeré peníze z prodeje nebo servisu jsou Vaše. Zákazník po dohodě platí Vám na učet nebo Vy mu posíláte zboží na dobírku. Peníze jsou okamžitě u Vás, u restaurací a jiných druhů slev. Zákazník zaplatí na místě.

7.Nemusíte mít E-SHOP.

Náš systém je udělán tak, že nemusíte mít E-SHOP. Vytvoříte svůj mini E-SHOPIK. Je to obrovská výhoda pro Váš business, můžete prodávat najednou minimum 1-5 ks. položek.Maximum až 100ks.

8.Žádná platba třetí osobě a s tím i obavy krachu třetí osoby.

U současných slevových systémů platí zákazník třetí osobě slevy. Portálu se stává často, že tento portál krachuje a Vy přijdete o velké peníze. U nás se Vám to stát nemůže, veškerý obchod je mezi Vámi a zákazníkem.

9.Žádný zdržování s výplatou peněz a další chytáky.

Současné slev. systémy u obchodních partnerů zadržují peníze a vrací je dlouho a na 2 krát. Nejdřív 80% a až pak zbytek 20%. Po ukončení platnosti kupónu je to zdlouhavý ne moc příjemný proces, který překáží se rozvíjet a nakupovat nové zboží, a pak až obdržíte peníze se přihlásí s tím, že jim musíte vrátit 50% nebo celých 100% za to, že zákazník nevyužil kupón. Někdo jde ještě dál a sebere Vám částku určenou ve smlouvě za to, že se zboží prodalo málo a portál nevydělal. Vy jste naštvaní a někteří ukončují spolupráci. Toto vše u nás není. Veškerý zisk je Váš.

10. Zboží odesíláte přímo zákazníkovi po platbě předem nebo na dobírku, v případě restaurací atd.

Po dohodě se zákazníkem zboží posíláte na uvedenou adresu na dobírku nebo Vám zákazník pošle peníze na učet. U restaurací a jiných služeb zákazník použije slevový kupón a uhradí částku na místě.

Pokud prodejce nebo jiný zájemce bude potřebovat dodatečnou reklamu na produkt, který nabízí náš systém, může Vám vyhovět a nabídnout reklamu:

1.Bannerovou Jedná se o vložení bannerové reklamy na úvodní stránku Superslevicky.cz po dobu min. 7 dní, která bude upozorňovat na Váš produkt s odkazem na Vaší stránku a po kliknutí na banner přenese zákazníka na Vaší podstránku.

2.Na Facebooku Reklamu budeme po dobu min. 7 dni 3x denně rozesílat našim fanouškům a přátelům, kterých máme víc než 15.000.

3.Rozeslaním reklamních mailu. Vaše reklamní foto, text a odkaz rozešleme 1x 20.000 registrovaných uživatelů do jejich mailových schránek.

4.Reklamu v systému klikmaster.cz Po registraci do systému klikmaster.cz si můžete dobít kredit a Vaše reklama se zobrazí na 250 webových stránkách. V případě, že umístíte reklamní banner u Vás na stránku, dostanete slevu 500kč na kredit v systému www.klikmaster.cz a 500kč na provoz v www.superslevicky.cz.

NEBO PROPOJIT VŠECHNY ČTYŘÝ DÍLY V JEDNU REKLAMNÍ KAMPAŇ.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

© ss.brezovsky.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace